O Blogu

Fascynujesz się wnętrzami? Bo my tak!

Jeśli jesteś osobą, która nieustannie sprawdza rynkowe nowości dotyczące akcesoriów oraz dodatków do wnętrz, to miejsce jest dla Ciebie. Jesteś lubisz remonty i szukasz inspiracji, które natchną Cię do działania, to miejsce jest dla Ciebie.

Pokażemy Wam najatrakcyjniejsze dodatki do sypialni, salonu, kuchni, łazienki a nawet garażu. Zaprezentujemy Wam sposoby na urządzenie swojego domu oraz mieszkania – zawsze dbamy o to, żeby pokazać kilku dróg – zarówno te droższe jak i tańsze, a nawet darmowe – pamiętajmy bowiem o tym, że przy odrobinie kreatywności możemy stworzyć coś z niemalże niczego. Jeśli nie wiecie jak to zrobić, z pewnością dowiecie się tego, jeśli będziecie regularnie śledzić nasze wpisy.

Chcemy pokazać Wam, że zmiany nie zawsze muszą oznaczać duże wydatki, dużo stresu oraz pracy. Czasami wystarczy tylko zakupić atrakcyjne dodatki kolorystycznie nawiązującego do ścian lub mebli, aby podnieść poziom estetyki swoich wnętrz. W naszych domach spędzamy wiele godzin każdego dnia, dlatego warto jest zadbać o to aby stworzyć przyjemną, pozytywną aurę, na którą złożą się nasze meble, podłogi, kolory, zapachy, dodatki, akcesoria, sprzęt RTV czy AGD, a także odpowiednie rozłożenie wszystkiego.

Czasami każdy z nas popełnia błędy dotyczące zakupów remontowych. Pokażemy Wam w jaki sposób wyzbyć się nawyku zakupów bazujących na emocjach,stawiamy na racjonalność oraz funkcjonalność. Jeśli nie wiecie jak zadbać o swoje wnętrza, napiszcie do nas, a my na łamach bloga postaramy się odpowiedzieć na Wasze pytania, przygotowując artykuł na wybrane zagadnienie.