Koronawirus – więcej czasu spędzamy w mieszkaniu – myślimy o kupnie nowego bardziej funkcjonalnego domu

Z powodu pandemii koronawirusa życie Polaków uległo diametralnej zmianie. Cały swój czas, zarówno ten poświęcony na pracę, odpoczynek i codzienne obowiązki rodzinne, spędzają oni w jednej przestrzeni mieszkania.  Należało wobec tego przystosować ją do nowej rzeczywistości, wyznaczyć miejsce do odpoczynku, pracy oraz nauki zdalnej dzieci i ich zabawy. Wykonanie tego zadania w przestrzeni jednego mieszkania, czasami naprawdę niewielkiego, jest sporym wyzwaniem. odpoczynek w domu

Badania przeprowadzone na grupie Polaków dowodzą, że większość z nas w obecnej sytuacji czuje się źle, co deklaruje niemal połowa badanych. Powodem takiej sytuacji jest niemożność wyjścia na świeże powietrze oraz obawy o zdrowie, pojawiające się wraz z informacjami o nowych przypadkach zachorowań na Covid-19. Ważnym powodem nie najlepszych nastrojów wśród Polaków jest także brak kontaktów z ludźmi, poczucie osamotnienia, strach, czemu nie sprzyja izolacja w mieszkaniach. Złe samopoczucie z powodu izolacji deklarują przede wszystkim osoby między dwudziestym piątym a trzydziestym piątym rokiem życia. Nieco starsi obywatele naszego kraju dobrze czują się w dobie pandemii, izolacja nie jest dla nich problemem, co potwierdzają osoby między czterdziestym piątym a pięćdziesiątym piątym rokiem życia. Powodem takich nastrojów jest fakt przywiązania wielu z nas do swoich mieszkań i przyjemność spędzania większej ilości czasu we własnej przestrzeni.

Większe zainteresowanie Polaków kupnem domów w dobie pandemii koronawirusa

Polacy w dobie pandemii koronawirusa preferują zakup domu. Rynek nieruchomości wyraźnie odczuwa tę zmianę, ponieważ zainteresowanie mieszkaniami wyraźnie spadło. Możliwość posiadania domu z ogrodem może być rozwiązaniem dla izolacji z powodu pandemii. Osobami poszukującymi domów są przede wszystkim mieszkańcy wielkich miast, zamknięci z powodu izolacji we własnych mieszkaniach. Polacy, kupując domy z ogrodem, poszukują komfortu w postaci większej przestrzeni, ciszy, kontaktu z naturą dla wyciszenia emocji i stresu związanego z niełatwą sytuacją związaną z pandemią.

Domy w zabudowie szeregowej w Wilanowie

Domy w zabudowie szeregowej na osiedlu Wilanów, w pobliżu osiedla Zawady to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Swój azyl znajdą tu również młode małżeństwa i osoby ceniące sobie na co dzień kontakt z naturą, zmęczonych mało atrakcyjnymi, szarymi i betonowymi blokowiskami. Jest to miejsce pozbawiane ulicznego hałasu i związanego z nim zapachu spalin oraz szybkiego tempa życia, nieodłącznie związanego ze stresem.

Zaletą osiedla Wilanów jest także bliskość urokliwego nabrzeża Wisły, zaliczanego do chronionego obszaru Natura 2000. Inwestor zapewnia, że domy w zabudowie szeregowej zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów budowlanych i z dbałością o ich trwałość i estetyczny wygląd. Są one w pełni przygotowane do prac wykończeniowych lub bezpośrednio na przyjęcie mieszkańców, wymagając tylko drobnych prac wykończeniowych przed przeprowadzką.

Idealny stan nowego domu pozwoli zapomnieć właścicielom o remontach, poprawkach elewacji, czy większych przeróbkach. Będzie on spełnieniem marzeń o posiadaniu nieruchomości w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku zaledwie 10 kilometrów od centrum Warszawy. Inwestycja w Wilanowie została zaprojektowana z myślą przede wszystkim o rodzinach z dziećmi. W pobliżu znajdują się punkty rozrywkowe i miejsca zabaw dla dzieci, przedszkola państwowe i prywatne, boisko Orlik, restauracje, centrum wellness i fitness, Wilanowski Klub Golfowy, korty tenisowe i siłownia, które są niezwykle ważnym elementem przestrzeni architektonicznej w miejscu, gdzie mieszkają rodziny wraz z małymi pociechami.dom szeregowy - cicha dolina

Zapewniona została także mieszkańcom nowych domów w zabudowie szeregowej możliwość zrobienia zakupów w sklepach, aptekach i centrach handlowo-usługowych, a wszelkie te udogodnienia w pięknej scenerii otaczającej osiedle natury i zieleni, w pobliżu jeziora i piaszczystej plaży nad przepływającą w pobliżu Wisłą.

Jest to niezwykle atrakcyjne miejsce w Warszawie, co wynika również z doskonale zorganizowanego dojazdu do centrum stolicy komunikacją miejską. Łatwo tu także dojechać własnym samochodem, bez uciążliwych korków, które są realnym problemem dużych miast. Osiedle Wilanów jest spełnieniem marzeń o domu w spokojnej okolicy nie tylko dla rodzin z dziećmi w nowej warszawskiej inwestycji.

Wybór osiedla Cicha Dolina w Wilanowie będzie najlepszym rozwiązaniem dla osób pragnących zamieszkać w malowniczej i cichej okolicy, gdzie nie dociera wielkomiejski zgiełk, a jednocześnie pragnących mieć łatwy i szybki dojazd do centrum miasta