Aleja Lawendowa – nowoczesne mieszkanie w okolicach Wrocławia

Wyobraź sobie, że codziennie wracasz do luksusowego mieszkania położonego w cichej okolicy. Oddalasz się jedynie 10 kilometrów od centrum Wrocławia, aby znaleźć się w Twoim wymarzonym mieszkaniu z ogródkiem. Od pracy, czy szkoły dzieli Cię zaledwie 15 minut samochodem. Twoi sąsiedzi mają takie same oczekiwania jak Ty. Zależy im na spokoju, zieleni i komforcie. Zgadzasz się? Mieszkanie z ogródkiem w miejscowości Kiełczów może być Twoje.

Jakie zalety ma mieszkanie pod miastem?

Kiełczów ma malowniczo położona miejscowość pod Wrocławiem, otoczona lasami, polami i łąkami. Dominuje tu cisza i spokój, a wszechobecna zieleń sprzyja relaksowi oraz spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. W okolicy płynie rzeka Widawa, która jest prawym dopływem Odry. Zachowały się także różne formy naturalnego krajobrazu. Piękne tereny wokół zachęcają do pieszych wycieczek, joggingu czy jazdy na rowerze. Kameralna atmosfera i brak przepychu, jak w mieście, znacznie wpływają na komfort oraz dobre samopoczucie mieszkańców Kiełczowa.

Ponadto mieszkanie z ogródkiem w Alei Lawendowej to namiastka mieszkania w domu jednorodzinnym. Ogród to dodatkowa przestrzeń do zagospodarowania tak, jak zechcesz. Posadź kwiaty i patrz, jak kwitną. Pielęgnuj ulubione warzywa, które smakują zdecydowanie lepiej z przydomowego ogródka niż z hipermarketu. Ciesz się wygodnym życiem!

Mieszkanie w nowoczesnym mieszkaniu z ogródkiem czy w domu jednorodzinnym?

Mieszkanie z ogródkiem w miejscowości Kiełczów na osiedlu Aleja Lawendowa to nowoczesne mieszkania, które zapewniają wysoki komfort życia. Nie musisz budować domu, aby czuć sielską atmosferę. Mieszkanie w nowoczesnym budownictwie Kiełczów zwalnia Cię z obowiązku całorocznego dbania o posesję domu. Posiadając dom i ogród, pracę i dzieci na wychowaniu oraz inne obowiązki, dbanie o duży ogród może być męczące. Mieszkanie z ogrodem w Kiełczowie w Alei Lawendowej  będzie  miejscem, gdzie odpoczniesz. Dlaczego? Mieszkanie nie wymaga takich nakładów pracy jak dom jednorodzinny, a ogród przy mieszkaniu to luksus, który mają nieliczni.

Mieszkania z ogrodem Aleja Lawendowa Kiełczów

Nowoczesne mieszkania w Kiełczowie to szeregówki A,B,C,D,E o powierzchni mieszkań od 38,39 mkw do 87,06 mkw. Każdy znajdzie dla siebie odpowiedni metraż i ilość pokoi. Dodatkowo dla każdego mieszkania przewidziano jeden garaż. Wrocław oddalony zaledwie o 10 kilometrów, co umożliwia szybki dojazd do pracy czy szkoły. Ponadto wszystkie mieszkania z ogrodem są oddawane w stanie deweloperskim. Opty-Dom dostarcza nowoczesne kotły gazowe, grzejniki, osprzęt elektryczny oraz doprowadza instalację światłowodu.

W okolicy Alei Lawendowej znajdują się dwa przedszkola, nowoczesna szkoła podstawowa, biblioteka oraz publiczna przychodnia zdrowia. Zakupy zrobisz szybko i bez długich kolejek w sklepach takich jak np. Biedronka. A w odległości zaledwie jednego kilometra można skorzystać z boiska ze sztuczną nawierzchnią i grać w koszykówkę czy piłkę nożną np. z synem, a z kolegami w tenisa na korcie tenisowym.

Mieszkanie pod Wrocławiem Opty-Dom

Aleja Lawendowa to przyjazne miejsce do zamieszkania, które ułatwia zwolnienie tempa oraz wypoczynek. Piękne, nowoczesne osiedle jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zapewnić sobie, swoim rodzinom komfortową przestrzeń do rozwoju oraz większe bezpieczeństwo. Mieszkanie z ogródkiem pod miastem i w otoczeniu zieleni, ale blisko centrum Wrocławia? To możliwe. Wybierz mieszkanie w Kiełczowie w Alei Lawendowej z Opty-Dom.